/Files/images/tsb/Подяка1.jpg /Files/images/tsb/Подяка2 - копия.jpg

20 березня у м. Харків в ОКЗ «Харківська обласна універсальна наукова бібліотека» відбулося підведення підсумків обласного конкурсу серед публічних бібліотек м. Харкова та Харківської області на кращу статтю та фотографію краєзнавчої тематики в українській Вікіпедії «ВікіХарківщина 2018» для працівників публічних бібліотек.

Захід «ВікіХарківщина 2018» проводився з метою активізації діяльності серед бібліотек, покликаної на поширення та популяризацію знань про Харківщину через розвиток української Вікіпедії.

За участь у конкурсі (написання статті про відомого краєзнавця Рибальченка Р.К.) Дергачівська ЦБ та інженер-програміст Растрюха-Островерх Л.В. отримали Подяки від організаторів конкурсу.

Поширення інформації про ресурси української Вікіпедії серед користувачів бібліотек Харківської області та місцевих громад є надзвичайно актуальним питанням сьогодення. Адже завдяки таким заходам поширюється інформація про важливі об’єкти і явища, відомих людей, котрі пов’язані з Дергачівщиною та Харківщиною в цілому.

Кiлькiсть переглядiв: 612

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.