У 2019 році бібліотеки Дергачівської ЦБС взяли участь у наступних конкурсах:

- Всеукраїнський конкурс дитячого читання «Книгоманія- 2019» («Найкращий читач України») – лауреат конкурсу в номінації «Кришталевий голос конкурсу» Хижняк Катерина, учениця Дергачівської гімназії №3

- Міжрегіональний конкурс дитячої листівки «Ми єдині – і по духу, і по крові» проводиться за участі дітей, що мешкають у Харківській та Тернопільській бластях. В номінації «Оригінальність використаного матеріалу» переміг Прохоров Руслан, користувач Токарівської бібліотеки-філії №22.

- Всеукраїнський конкурс-есе «Діти єднають Україну»

- Обласний конкурс дитячого малюнку «Харківщина туристична» у номінації фото-листівка

- обласних конкурсах "Тиждень Вікіхарківщини 2019" та «Місяць Харківщини 2019» в українській Вікіпедії – написано статті «Храм Різдва Пресвятої Богородиці у Дергачах» та «Дергачівська центральна бібліотека»

- обласний фотофлешмоб «У фотооб’єктиві – бібліотекар» #newБібліотекар – За даними ХОУНБ наша ЦБС була найактивніша. Було подано 29 фотоографій від 10 учасників

- обласний огляд-конкурс сторінок публічних бібліотек Харківської області в соціальній мережі Фейсбук «Публічна бібліотека в Фейсбук. Бути там, де читач»

- обласний конкурс постерів і книжкових ілюстрацій "Книга, що народжує мрію"

- обласна мистецька туристично-краєзнавча акція «Харківщина приваблива:арт-погляд молодих». Участь брали Малоданилівська, Токарівська, Дворічнокутянська бібліотеки-філії. Перемогу отримав користувач Токарівської бібліотеки-філії №22 Прохоров Руслан.

Кiлькiсть переглядiв: 451

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.