Бібліотеки КЗ «Дергачівська публічна бібліотека»у 2021 році взяли участь у наступних конкурсах:

Міжнародний літературний марафон «Моя Леся Українка»;

Приз отримав Третяков Євген, с. Гоптівка, Токарівська бібліотека

За участь в марафоні "Моя Леся Українка" дипломи одержали всі учасники марафону.

#МояЛесяУкраїнка. З нагоди 150-річного ювілею української поетеси Лесі Українки ОКЗ «Харківська обласна бібліотека для дітей» та ОКЗ «Харківська обласна універсальна наукова бібліотека» за підтримки Департаменту культури і туризму ХОДА у 2021 році проводять Міжнародний літературний марафон «Моя Леся Українка»
Підбиття підсумків Міжнародноголітературного марафону «Моя Леся Українка» до 150-ліття від дня народження Лесі Українки.

Всеукраїнський конкурс дитячої творчості «Незалежна і єдина – моя Україна!»

Наші лауреати Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості:

Номінація «Наш герб-тризуб. У ньому сила!» - Горенко Дмитро, Марєйкіна Поліна, Сотнікова Анастасія, Полтєва Карина, Гельперіна Маргарита.

Номінація «Птахи миру» - Лозовна Марія, Даниленко Світлана.

Номінація «Чарівна україночка» - Островерх Ірина.

Номінація «Мальовнича Україна» - Гнатко Віра.

Номінація «Традиції українського народного живопису» - Іваненко Варвара.


Всеукраїнський дитячий літературний конкурс «Творчі канікули-2021»;
Всеукраїнський культурно-освітній марафон «Наша незалежність»

Обласний огляд-конкурс сторінок публічних бібліотек Харківської області в соціальній мережі Фейсбук «Публічна бібліотека в Фейсбук. Бути там, де читач».

Токарівська бібліотека посіла III місце в номінації «Найкращий пост за темою «Туристичні магніти нашого краю».

Дипломи учасників отримали:

КЗ «Дергачівська публічна бібліотека», Безруківська бібліотека КЗ «Дергачівська публічна бібліотека», Русько-Лозівська бібліотека КЗ «Дергачівська публічна бібліотека», Токарівська бібліотека КЗ «Дергачівська публічна бібліотека», Великопроходівська бібліотека КЗ «Дергачівська публічна бібліотека», Малопроходівська бібліотека КЗ «Дергачівська публічна бібліотека», Дергачівська дитяча бібліотека КЗ «Дергачівська публічна бібліотека».


Обласний фестиваль «Літопис сучасності» до Дня української писемності та мови.
Флешмоб «До Кобзаря за словом».

Визначено переможців Міжрегіонального конкурсу дитячої листівки «Бібліотека моєї мрії» серед учасників з Харківської та Сумської областей

Харківська область вікова категорія 5-9 років ІІ місце Кислий Микита (Козачолопанська бібліотека).


Підведено підсумки конкурсу «Вікі любить пам'ятки» 2020. Наша бібліотека в номінації Найактивніша бібліотека посіла 2 місце:

Дергачівська центральна районна бібліотека: Larissol' (36,33) (Растрюха-Островерх Л.В)


Всеукраїнський конкурс дитячого екомалюнка «Книга і діти, екологія і світ».

Національна бібліотека України для дітей, Національна секція Міжнародної ради з дитячої та юнацької книги IBBY, Благодійна організація «Фонд Миколи Томенка «Рідна країна», Державна екологічна інспекція України, ТОВ Видавництво «Ранок» за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України та Української асоціації працівників бібліотек для дітей організували та провели конкурс дитячого екомалюнка «Книга і діти, екологія і світ».

Підведено підсумки конкурсу, що проводився з метою виховання у дітей гуманного ставлення до навколишнього середовища; розкриття у творчості їхнього прагнення до збереження і примноження природних ресурсів.

Конкурс проводився з 1 березня до 31 травня 2021 року у два тури: перший – з 1 березня по 1 травня – на обласному рівні; другий – з 2 травня по 31 травня – на загальнодержавному рівні (підсумковий).

Учасники конкурсу готували за напрямом малюнок у довільній графічній, живописній формах, виконаний олівцями або фарбами , який за змістом і жанром відповідає темі та містить авторське бачення сучасної чи майбутньої екологічної ситуації у світі.

Активну участь брали користувачі бібліотек Дергачівської міської ради.

Гуменова Варвара, користувач Токарівської бібліотеки посіла III-е місце в напрямку «Скажемо «Ні» забрудненню Землі».

Дипломами відзначено Сєрікову Анну (Русько-Лозівська бібліотека), Пегліванян Діану, Зінов’єва Єгора, Бескоровайного Данила (Великопроходівська бібліотека), Курвичеву Ганну (Малопроходівська бібліотека), Могильову Анну, Чирко Анастасію, Третьякову Марію (Козачолопанська бібліотека), Гельперіну Маргариту, Островерх Ірину, Рудзій Юлію, Даниленко Світлану (Дергачівська бібліотека для дітей).

Вітаємо учасників конкурсу, бажаємо подальших успіхів.

З підсумками обласного етапу можна ознайомитись за посиланням .

Кiлькiсть переглядiв: 322

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.