Всеукраїнський конкурс дитячого читання «Книгоманія - 2020» («Найкращий читач України»)

Номінанти Стріляна Олександра Пересічанська бібліотека-філія №12, Кузнєцова Ксенія, користувач Дворічнокутянської бібліотеки-філії №13, номінація «Золота п’ятірка».

Міжрегіональний конкурс дитячої листівки «Україна – це Європа».

Конкурс листівок проводиться за ініціативи ОКЗ «Харківська обласна бібліотека для дітей» з 2016 року. У цьому році партнер проведення – КЗК «Донецька обласна бібліотека для дітей» (м. Маріуполь).

Дитячий Міжрегіональний конкурс дитячої листівки «Україна – це Європа», було організовано для дітей Донецької та Харківської областей спільними зусиллями фахівців обласних дитячих книгозбірень Донеччини та Слобожанщини. Конкурс дитячої листівки «Україна – це Європа» – результат творчих та дружніх стосунків двох бібліотек заради України та Європи.

Гран-прі взяв Прохоров Руслан, користувач Токарівської бібліотеки-філії №22.

Обласний конкурс «Краща бібліотека Харківщини2020».

Організатором конкурсу виступила Харківська обласна бібліотека для юнацтва за підтримки Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації та за участі Харківського обласного відділення Української бібліотечної асоціації. Генеральний партнер – видавництво «Ранок».

Конкурс було організовано з метою зміцнення іміджу бібліотек, популяризації кращих практик та інновацій з досвіду їх роботи, а також заохочення творчої ініціативи бібліотечних працівників.за особливі досягнення в роботі окремі бібліотеки нагороджуються дипломами:

За популяризацію бібліотеки і читання засобами журналістики нагороджуються РУСЬКО-ЛОЗІВСЬКА БІБЛІОТЕКА-ФІЛІЯ №21 і ТОКАРІВСЬКА БІБЛІОТЕКА-ФІЛІЯ №22 ДЕРГАЧІВСЬКОЇ ЦЕНТРАЛІЗОВАНОЇ БІБЛІОТЕЧНОЇ СИСТЕМИ.

Кiлькiсть переглядiв: 345

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.